DAEWOO LANOS (KLAT) 1.5 - Regulace jízdní dynamiky od 5/1997, 1498 ccm, 63 kW, 86 hp, A15SMS, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 295001 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 083845 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 083844 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5910900 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5900900 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 27,85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 27,85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 27,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 295002 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| armatura [mm] | 27,8 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S492 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| armatura [mm] | 27,8 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S491 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Celková délka [mm] | 61 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30335 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Celková délka [mm] | 61 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30334 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost