TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Ojnice od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| číslo dílu | 64-024-1 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,25 |
| Jednotka množství | Sada |
| číslo dílu | GL1344 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| opravný stupeň | 0,50 |
| Jednotka množství | Sada |
| číslo dílu | GL1345 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| číslo dílu | GL1343 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,488 mm |
| Šířka [mm] | 20,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Slitina hliníku na ocelovém podkladu |
| číslo dílu | R9068AS |
| do průměru hřídele [mm] | 47,98 mm |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 51 mm |
| do průměru pouzdra [mm] | 51,02 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost