ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Ojnice od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,54 mm |
| Šířka [mm] | 19,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 50,82 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53,9 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,665 mm |
| Šířka [mm] | 19,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 50,57 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53,9 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,79 mm |
| Šířka [mm] | 19,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 50,32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53,9 mm |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost