SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra - Píst od 10/2015 do 8/2020, 1984 ccm, 213 kW, 290 hp, CJXH, DNUC, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 32544 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 83,01 mm |
| pro číslo výrobku | 800077510050 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32544 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 82,51 mm |
| pro číslo výrobku | R1010500 |
| číslo dílu | 1,2-1,2-2,0mm SLF |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost