MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Píst od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. ET 2.5 N |
| číslo dílu | 2. ET 2.0 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF4.0 Cr P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
| číslo dílu | 2.0mm 005 CR GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 91,1 mm |
| číslo dílu | 2.5/2.0/4.0 |
| Větší rozměr [mm] | 0,00 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,35 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. ET 2.5 N |
| číslo dílu | 2. ET 2.0 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF4.0 Cr P |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 2.5 Mo P |
| číslo dílu | 2. M 2.0 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF4.0 Cr P |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. ET 2.5 Cr P |
| číslo dílu | 2. ET 2.0 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF4.0 Cr P |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,35 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. ET 2.5 Cr P |
| číslo dílu | 2. ET 2.0 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF4.0 Cr P |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,6 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. ET 2.5 Cr P |
| číslo dílu | 2. ET 2.0 Cr P |
| číslo dílu | 3. DSF4.0 Cr P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| Vrtání válce [mm] | 91,6 mm |
| číslo dílu | 2.0mm 005 CR GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
| číslo dílu | 2.0mm 001 KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 CR GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 91,6 mm |
| číslo dílu | 2.0mm 001 KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 CR GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 91,1 mm |
| číslo dílu | RI2373 |
| číslo dílu | RI2375 |
| číslo dílu | RI2377 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost