Všechny vozy - Píst
| Vrtání válce [mm] | 88,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 1.5 IF Cr |
| číslo dílu | 2. NM 1.75 |
| číslo dílu | 3. DSF 4.0 Cr |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 84,25 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. R 1.20 PVD |
| číslo dílu | 2. NM 1.50 P |
| číslo dílu | 3. 3S 2.0 N |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 80,0 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1. M 1.5 IF |
| číslo dílu | 2. M 1.5 IF |
| číslo dílu | 3. SSF 4.0 Fe |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 84,8 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 82 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 CR P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 77,5 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 1 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 85,6 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 008 CK P KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,6 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 92 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 008 PS P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 76,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 231LKZ CRP G13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 84 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 81,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.75mm 001 CK P KV4 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 65,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.5mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 005IF P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 231 CR P GOE12 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 85 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 CK ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 90,15 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 NT ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 90,4 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 NT ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 87 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 108,23 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.385mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.385mm 005IW P GO13 |
| číslo dílu | 2.385mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.747mm 231 CRP GO13 |
| Větší rozměr [palce] | 0,04 palec |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 96,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.5mm 005 NT |
| číslo dílu | 2.0mm 007 NT |
| číslo dílu | 3.0mm 231 NT |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 84 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001IF NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 712 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 PVD P ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE12 |
| číslo dílu | 2.0mm 423 NT ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost