Všechny vozy - Píst
| Vrtání válce [mm] | 79,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 423 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 88,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 005IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 231LKZ CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 GDC P KV4 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,9 mm |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| číslo dílu | 1.5mm 005 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 231LKZ CRP G13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,4 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11257807291 |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 84,25 mm |
| číslo dílu | 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 231LKZ CR GO13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 81,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 3mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 198151 A |
|---|---|
| pro OE číslo | ~ OE 03L 107065 AG |
| Vrtání válce [mm] | 81,5 mm |
| číslo dílu | 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU MOP KV1 |
| číslo dílu | 3mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 83,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.75mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 2mm 001IF GDC P KV4 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 75,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.95mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 231LKZ CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CK P KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 77 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.00mm 423 NT P ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 NT ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 89,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 005IW P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 007 NT ST |
| číslo dílu | 3.0mm 231 NT ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 77 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.2mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 423 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 73 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT DLC ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 NT ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 78,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR P ST |
| číslo dílu | 1.2mm 005 P GOE12 |
| číslo dílu | 2.0mm 423 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 72,4 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 021 GDC P KV1 |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,4 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 83 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001IF PVD ST |
| číslo dílu | 1.5mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CR P KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 78 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001IF NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.8mm 712 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 95,8 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.75mm 005 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 231LKZ CKP F14 |
| číslo dílu | 2mm 001IF GDC P KV4 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 92,9 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.5mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 712 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 71,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR FE ST |
| číslo dílu | 1.2mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 CR P ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost