Všechny vozy - Píst
| Vrtání válce [mm] | 85,6 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 007 GDC P KV1 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,6 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 91,6 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.054mm 007 CR KV1 |
| číslo dílu | 2.554mm 007 NT ST |
| číslo dílu | 4.0mm 231 NT ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 83 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 231LKZ CRP KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,75 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 80 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 84,25 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CR P KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 78 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR P ST |
| číslo dílu | 1.2mm 005IFU P GOE12 |
| číslo dílu | 2.0mm 423 CR FE ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 95 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR P ST |
| číslo dílu | 1.2mm 005IFU P GOE12 |
| číslo dílu | 2.0mm 423 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 75 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR P ST |
| číslo dílu | 1.2mm 005IFU P GOE12 |
| číslo dílu | 2.0mm 423 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 76,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 423 NT P ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 74,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.2mm 005 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 NT P ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,25 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 006 CR P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 007 NT P ST |
| číslo dílu | 3.0mm 230 NT P ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.0mm 006 CR P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 007 NT P ST |
| číslo dílu | 3.0mm 230 NT P ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 93 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR P ST |
| číslo dílu | 1.5mm 023 P GOE12 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 73,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.95mm 026 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 007 CK KV4 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 Cr KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 74 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.95mm 026 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 007 CK KV4 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 Cr KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 78,5 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.0mm 001IF CK P ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CR P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 79 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 1.0mm 001IF CK P ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CR P KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Check ring thickness |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 79 mm |
| číslo dílu | 1.2mm 001 PVD P ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 84,51 mm |
|---|---|
| číslo dílu | 2.00mm 001IF GDC KV4 |
| číslo dílu | 2.00mm 005 CR GOE13 |
| číslo dílu | 2.00mm 231 GDC GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost