VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI - Radiální těsnicí kroužek/sada od 12/2014 do 9/2018, 1395 ccm, 110 kW, 150 hp, CZDA, Kabriolet
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| typ karosérie | integrovaný kryt |
Dostupnost