SUBARU LIBERO Krabice 1.0 4WD - Radiální těsnicí kroužek/sada od 1/1984 do 5/1986, 997 ccm, 40 kW, 54 hp, EF10, Krabice
| TECDOC-číslo motoru | 3629 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3629 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 90311-38084 |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost