VW POLO (6N2) 1.4 - Radiální těsnicí kroužek/sada od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AW/BS |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | AKP |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Šířka [mm] | 10,0 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní obíimkou |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | SP |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| pro OE číslo | 036103085H |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Šířka [mm] | 6 mm |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| pro OE číslo | 036103085H |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S DD W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Výška 2 [mm] | 7 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 829S RD W |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost