MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Radiální těsnicí kroužek/sada od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Šířka [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 88 mm |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost