BMW 7 (E32) 735 i, iL - Radiální těsnicí kroužek/sada od 6/1986 do 7/1992, 3430 ccm, 155 kW, 211 hp, M30 B34 (346KB), limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
Dostupnost