AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Radiální těsnicí kroužek/sada od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | SP |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost