FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Radiální těsnicí kroužek/sada od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Výška [mm] | 6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | SP |
| typ karosérie | s krytem |
| Materiál pláště | ocelový plech |
Dostupnost