AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 - Radiální těsnicí kroužek/sada od 12/1997 do 1/2005, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AJP, AQE, ARH, kombi
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S DD W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9518 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1999 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD W |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD W |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-036 000 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| pro OE číslo | 068 103 085 E |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9518 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1999 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 068103085E |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9518 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Číslo produkce | 1150010 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-Y-036001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Číslo produkce | 1150013 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Číslo produkce | 1150030 |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 85 mm |
| typ karosérie | integrovaný kryt |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-036000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-Y-036 001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-Y-036 001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost