AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI - Radiální těsnicí kroužek/sada od 1/2011 do 4/2015, 1390 ccm, 136 kW, 185 hp, CAVG, CTHG, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 25659 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 034115147A |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | CTHG |
|---|---|
| pro OE číslo | 03G 105 021 C |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25659 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD W |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
Dostupnost