VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Kliková skříň od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| pro OE číslo | 036 103 113 A |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Vnější průměr [mm] | 36,6 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Tvar | B-Forma |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036 103 113 A |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Vnější průměr [mm] | 36,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost