ROVER 400 II (RT) 414 - Vložka válce/ - sada od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Délka [mm] | 129,500 mm |
| Šířka [mm] | 50,000 mm |
| Vrtání válce [mm] | 75 mm |
| Zpracování | honováno |
| Vnější průměr [mm] | 84,100 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 87,500 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
Dostupnost