Všechny vozy - Vložka válce/ - sada
| Délka [mm] | 279,5 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 123,85 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 130,2 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 139,802 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 261,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 120,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 134,9 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 147,0 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Těsnění (Weichstoff) |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 0,82 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 257,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 123,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 135,0 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 147,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 0,75 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 257,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 123,025 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 135,0 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 147,5 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Těsnění (Weichstoff) |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 0,75 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 241,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 120,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 135,0 mm |
| Průměr příruby [mm] | 147,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 0,82 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 241,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 120,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 135,0 mm |
| Průměr příruby [mm] | 147,3 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Těsnění (Weichstoff) |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 0,82 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 146,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 100,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 0 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 286,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 135,03 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 143,0 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 147,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 286,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 135,03 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 143,0 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 149,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 287,6 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 135,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 143,0 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 149,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 1,02 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 286,3 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 135,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 143,5 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 149,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 286,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 135,03 mm |
| Zpracování | neošetřený |
| Vnější průměr [mm] | 142,8 mm |
| Průměr příruby [mm] | 149,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 286,3 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 135,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 143,3 mm |
| povrch | Fosfátováno |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 149,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 262,2 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 118,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 123 mm |
| Průměr příruby [mm] | 130,6 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 267,9 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 130,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Vložka válce | s těsněním vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 157,6 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 0,95 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 267,9 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 130,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 146,0 mm |
| Vložka válce | s těsněním vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 157,6 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Těsnění (Weichstoff) |
| Doplňující výrobek/info 2 | mokrá vložka válce |
| Výška horní části pístu [mm] | 0,95 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 239,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 104,19 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 109,0 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 117,05 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 262,0 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 118,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 123,5 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 133,6 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 288,5 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 130,0 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 136,0 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 143,6 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost
| Délka [mm] | 288,5 mm |
|---|---|
| Vrtání válce [mm] | 130,02 mm |
| Zpracování | provedeno konečné zpracování |
| Vnější průměr [mm] | 136,3 mm |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Průměr příruby [mm] | 143,6 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
Dostupnost