VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R - Odvzdušnění od 5/2014 do 11/2017, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CDLK, kupé
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F 103 221 E |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Zásobování vzduchem-hadičky/vedení | od ventilu (odvzdušnění klik. skř.) po koleno sacího potrubí |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F 103 235 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Zásobování vzduchem-hadičky/vedení | od ventilu (odvzdušnění klikové skříně) po olejový filtr |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F 103 235 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Zásobování vzduchem-hadičky/vedení | od ventilu (odvzdušnění klikové skříně) po olejový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F103221E |
|---|---|
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F129101C/F/K/L/N/R |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Alternativní sada opravy | 2385048 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,35 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
|---|
Dostupnost