VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.8 TSI 4motion - Odvzdušnění od 12/2014 do 8/2020, 1798 ccm, 132 kW, 180 hp, CJSB, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 30930 |
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| Šířka [mm] | 75 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 23,5 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06K 103 495 BL |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,431 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06K 103 495 BM |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,449 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 30930 |
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Šířka [mm] | 75 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 23,5 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2020 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2020 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,525 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s odvzdušňovacími hadicemi |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 30930 |
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| Šířka [mm] | 75 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 23,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06K 103 495 BL |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,431 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06K 103 495 BM |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,449 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,525 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s odvzdušňovacími hadicemi |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 30930 |
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
Dostupnost