BMW Z3 kupé (E36) 3.0 i - Odvzdušnění od 6/2000 do 6/2003, 2979 ccm, 170 kW, 231 hp, M54 B30 (306S3), kupé
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 61 7 501 566 |
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
| Materiál | Plast |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Materiál | Plast |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|
Dostupnost
| Díly v seznamu | Ano |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 0,502 g |
| Počet dílů [dílný] | 5 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2002 |
|---|---|
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2002 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2002 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 9,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2002 |
|---|---|
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,79 kg |
| Materiál | PA (polyamid) |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 17 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 61 7 501 566 |
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Šířka [mm] | 116,0 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2211 kg |
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V20-1871 |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 61 7 533 400 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Délka [mm] | 176 mm |
| Šířka [mm] | 108,0 mm |
| Výška [mm] | 124 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V20-1872 |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
|---|---|
| Přední/zpětný chod | pro zpětný chod |
Dostupnost