VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTI - Odvzdušnění od 9/2005 do 11/2009, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, BJX, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Jednotka množství | Sada |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 103 247 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 035 103 245 A |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 035 103 245A |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
|---|---|
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 7,5 mm |
Dostupnost