AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel - Odvzdušnění od 11/2009 do 12/2015, 1984 ccm, 132 kW, 180 hp, CFKA, kombi
| Rok výroby od | 03/2012 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,420 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06H 103 495 AE |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Délka [mm] | 215 mm |
| Šířka [mm] | 205,0 mm |
| Výška [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5541 kg |
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
| Materiál těsnění | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | od víka hlavy válců po odlučovač oleje |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Kliková skříň |
| Hmotnost [kg] | 0,158 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06H 103 495 AH |
|---|
Dostupnost
| Počet děr | 9 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| váha [g] | 84 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06J103221A |
|---|---|
| váha [g] | 60 g |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s hadicí |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 130,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 18,0 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06H 103 495 AH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 83.2611 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06H 103 495 AE |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost