AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro - Odvzdušnění od 3/2012 do 11/2012, 1984 ccm, 188 kW, 256 hp, CDLH, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F 103 235 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Zásobování vzduchem-hadičky/vedení | od ventilu (odvzdušnění klikové skříně) po olejový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F 103 221 E |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Zásobování vzduchem-hadičky/vedení | od ventilu (odvzdušnění klik. skř.) po koleno sacího potrubí |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F 103 235 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Zásobování vzduchem-hadičky/vedení | od ventilu (odvzdušnění klikové skříně) po olejový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F103221E |
|---|---|
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| druh provozu | tlakově řízený |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| druh provozu | tlakově řízený |
| Jednotka množství | Sada |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | DRM079 |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| druh provozu | pneumatický |
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Jednotka množství | Sada |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Alternativní sada opravy | 2385010 |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | 2389109 |
Dostupnost