SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V - Odvzdušnění od 10/1997 do 3/2010, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AJH, AWC, velkoprostorová limuzína
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| pro OE číslo | 035 103 245A |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
|---|---|
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| druh provozu | Automaticky |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14909 |
| montovaná strana | Kliková skříň |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| Kód motoru | AWC |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | pneumatický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 035 103 245 A |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Typ ventilu | zpětný ventil |
Dostupnost