MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220) S 430, S 430 L (220.070, 220.170) - Odvzdušnění od 10/1998 do 8/2005, 4266 ccm, 205 kW, 279 hp, M 113.941, limuzína
| Délka [mm] | 142 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Kliková skříň |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 7,5 mm |
Dostupnost
| Jednotka množství | Sada |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| pro OE číslo | A112 018 01 82 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | A112 018 03 82 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | A1120180482 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost