Všechny vozy - Odvzdušnění
| Materiál | Polyamid 12 |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMAQUICK V2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V2 27-27-45°40° |
Dostupnost
| Materiál | Polyamid 12 |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMA JET V2 15-0° |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMA JET V2 15-90° |
Dostupnost
| Materiál | Polyamid 12 |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMAQUICK V2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V2 NW15-15-25°-0° |
Dostupnost
| Materiál | Polyamid 12 |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMAQ.V2 19-90°-45° |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | NORMAQUICK V2 19-50° |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,19 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost