Všechny vozy - Odvzdušnění
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s izolací proti chladu |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1112 7 588 412 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Část | horní část |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | Kliková skříň-odvětr.hadice |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | tlakově řízený |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Kliková skříň |
|---|---|
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| montovaná strana | Blok motoru |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | s funkcí odlučovače oleje |
Dostupnost
| Délka [mm] | 262 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 124 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 104 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Vnější průměr 1 [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 155 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Výška [mm] | 191 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | od bloku válce po odlučovač oleje |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost