BMW 5 Touring (E61) 520 d - Klínový řemen od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Kód motoru | M47N204D5 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 26,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,394 kg |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Materiál | Polyamid 6.6 |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 28 7 786 881 |
|---|
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29,0 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| povrch | hladké |
| Povrch hlavy kleští | hladké |
| Velikost povrchu čepele | hladké |
| Povrch krytu | hladké |
Dostupnost