KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 4WD - Klínový řemen od 4/1994 do 8/1999, 1998 ccm, 70 kW, 95 hp, FE (8V), SUV
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 775 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Veličina | 13X775LA |
Dostupnost
| Délka [mm] | 900 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Veličina | 13X900LA |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1994 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 900 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Šířka [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s hydraul.servořízením |
| Délka [mm] | 775 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 775 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Číslo produkce | AVX-13X775-PCS-MS |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
Dostupnost