MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) - Klínový řemen od 9/1988 do 8/1991, 1997 ccm, 55 kW, 75 hp, OM 601.912, kombi
| Výška [mm] | 29 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 925 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Řemen | otevřený z boku |
Dostupnost