MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - ozubený klínový řemen od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,233 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EPDM |
|---|---|
| pro OE číslo | L3K915909A |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | L3 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2315 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2305 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2315 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2316 mm |
|---|---|
| Veličina | 6PK2315 |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2315 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost