PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - ozubený klínový řemen od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 04/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0408> , ET3J4 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2008 |
| pro OE číslo | 5750WZ |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1069 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
| pro organizační číslo od | 11465 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 11465 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2006 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Kód motoru | ET3J4 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce od | 11466 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1050 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0308 , ET3J4 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| pro OE číslo | 5750PL |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ET3J4 -AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 5750WN |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 728 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | ET3J4 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce do | 11465 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Kód motoru | ET3J4 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 728 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| agregáty/kladky | kromě kompresoru klima |
|---|---|
| Délka [mm] | 730 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost