DAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 2.0 16V - ozubený klínový řemen od 12/2000, 1998 ccm, 93 kW, 126 hp, T20SED, kombi
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1893 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,184 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1893 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | -AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 96350327 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 96309968 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1890 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2003 |
|---|---|
| Kód motoru | T20SED |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2003 |
|---|---|
| Kód motoru | T20SED |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1893 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1890 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1893 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1893 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1893 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1893 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1900 mm |
|---|---|
| Veličina | 6PK1900 |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost