ROVER 400 II (XW) 418 TD - ozubený klínový řemen od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | +ALTR |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Šířka [mm] | 17,80 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 700 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 698 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost