JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - ozubený klínový řemen od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| Kód motoru | ERH<6L <S MPI>> |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2285 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| Kód motoru | ERH<6L <S MPI>> |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2325 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1795 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,183 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2280 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,234 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 2465 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,247 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1803 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 136 A |
| Typ vozidla | I-> 1996 |
| montážní pohon | Generátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2270 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1795 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 117 A |
| Typ vozidla | I-> 1996 |
| montážní pohon | Generátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2285 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| Typ vozidla | I-> 1996 |
| montážní pohon | Generátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 2330 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Délka [mm] | 2285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,233 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2330 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1795 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2330 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 2465 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1795 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1795 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 2280 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 2465 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost