ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - ozubený klínový řemen od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Délka [mm] | 1840 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1845 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,188 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1043 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1840 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1845 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EPDM |
|---|---|
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Délka [mm] | 962 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | -AC |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1842 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1839 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,188 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1839 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,188 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1845 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost