MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI Šikmá zadní část (A0_A) 1.2 (A03A) - ozubený klínový řemen od 10/2012, 1193 ccm, 59 kW, 80 hp, 3A92, Šikmá zadní část
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26866 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2012 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2018 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1238 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2020 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1245 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2020 |
| Konstrukční rok do | 02/2018 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26866 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2012 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0218 , 3A92 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2018 |
| pro OE číslo | 1340A154 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0218 , 3A92 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2018 |
| pro OE číslo | 1340A155 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 906 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Mirage |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| pro OE číslo | 06F903137E |
| pro OE číslo | 6PK905 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 903 mm |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Aramidy |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| pro číslo výrobku | SKD208A |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 903 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Délka [mm] | 1238 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost