JAGUAR XE (X760) 2.0 D AWD - Sada žebrovaných klínových řemenů od 10/2015, 1999 ccm, 132 kW, 180 hp, 204DTD(AJ20D4), 204DTH(AJ20D4), limuzína
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| délka 1 [mm] | 1935 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Zkontrolujte generátor na volný běh a případně ho vyměňte |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| Délka [mm] | 1820 mm |
| Délka [mm] | 1823 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,125 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,250 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Počet žeber | 6 |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| agregáty/kladky | včetně vodicí kladky |
| délka 1 [mm] | 1823 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Zkontrolujte generátor na volný běh a případně ho vyměňte |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Počet vodicích kladek | 2 |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| Délka [mm] | 1820 mm |
| Délka [mm] | 1823 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,125 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,250 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Počet žeber | 6 |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| agregáty/kladky | včetně vodicí kladky |
| řemenice | s řemenicí klikového hřídele |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| délka 1 [mm] | 1823 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Zkontrolujte generátor na volný běh a případně ho vyměňte |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Výrobní číslo | F-550181.XX |
| Výrobní číslo | F-550213.02 |
| Výrobní číslo | F-550213.08 |
| Výrobní číslo | F-550213.09 |
| Výrobní číslo | F-550213.11 |
| Výrobní číslo | F-557755.XX |
| Vzdálenost první drážky [mm] | 13,8 mm |
| Vzdálenost první drážky [mm] | 17,5 mm |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,881 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1934 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 3 |
| Počet napínacích kladek | 1 |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1934 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1934 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| Délka [mm] | 1820 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,250 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,97 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | KPV |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1936 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 3 |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
Dostupnost