PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Sada žebrovaných klínových řemenů od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0408> , ET3J4 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2008 |
| pro OE číslo | 1611281680 |
| Počet zubů | 6 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1069 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0308 , ET3J4 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| pro OE číslo | 1638183880 |
| Počet zubů | 6 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | ET3J4 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce do | 11465 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1049 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Kód motoru | ET3J4 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce od | 11466 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1069 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1050 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1072 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1050 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Kód motoru | ET3J4 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,950 kg |
Dostupnost