HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Sada žebrovaných klínových řemenů od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Konstrukční rok do | 12/2007 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 2268 mm |
| Šířka [mm] | 24,92 mm |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1788 mm |
| Šířka [mm] | 24,92 mm |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2007 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 2,63 kg |
| délka 1 [mm] | 2265 mm |
| Počet žeber 1 | 7 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 2,665 kg |
| délka 1 [mm] | 1785 mm |
| Počet žeber 1 | 7 |
Dostupnost