BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Sada žebrovaných klínových řemenů od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
| Délka [mm] | 1884 mm |
| Šířka [mm] | 24,92 mm |
| Počet žeber | 7 |
| Dvoustranný | Ano |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s řemenicí klikového hřídele |
| délka 1 [mm] | 1836 mm |
| Délka 2 [mm] | 810 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Počet řemenů | 2 |
| Počet žeber 2 | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s řemenicí klikového hřídele |
| délka 1 [mm] | 1836 mm |
| Délka 2 [mm] | 810 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Počet řemenů | 2 |
| Počet žeber 2 | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,628 kg |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| agregáty/kladky | včetně vodicí kladky |
Dostupnost