PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Sada žebrovaných klínových řemenů od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | >0197 , XU10J |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| Počet zubů | 6 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | KPV |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1997 |
| Počet zubů | 6 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1600 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce do | 07389 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1076 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1660 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1080 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0197 , XU10J |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| Počet zubů | 6 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1065 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 90 A , >0197 , Mtr |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| Počet zubů | 6 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1076 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0197 , XU10J |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Číslo produkce do | 07389 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 7390 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1600 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 2 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1063 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 7389 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1075 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 7390 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1163 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 7389 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1663 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1600 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1160 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost