TOYOTA LITEACE autobus (_R2_) 2.0 D (CR21LG) - Vratná-/vodicí kladka od 1/1992 do 5/1994, 1974 ccm, 53 kW, 72 hp, 2C, autobus
| Šířka [mm] | 16 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 16 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Šířka [mm] | 20,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
Dostupnost