PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Vratná-/vodicí kladka od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | 0297> , XU10J |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1997 |
| pro OE číslo | 575134 |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Výška 1 [mm] | 25,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 32,4 mm |
| Řemenice - O [mm] | 69,7 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0197 , XU10J |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| pro OE číslo | 575120 |
| montážní pohon | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Výška 1 [mm] | 25,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 90,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce do | 07389 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 90 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Alternativní sada opravy | VKM 32024-1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Šířka 1 [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07389 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 7389 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 90 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 91 mm |
| povrch | hladké |
| Průměr čepu [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce od | 07390 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 7390 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 69,7 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | S posunovací deskou |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 7390 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | S posunovací deskou |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 7389 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 90,5 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 07392 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07389 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 7389 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 90 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 7390 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Průměr v mm | 69,7 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Šířka 1 [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 7389 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost