VOLVO S60 I (384) 2.4 D - Vratná-/vodicí kladka od 5/2005 do 12/2006, 2401 ccm, 90 kW, 122 hp, D 5244 T6, limuzína
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 349808 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| povrch | hladké |
| Povrch hlavy kleští | hladké |
| Velikost povrchu čepele | hladké |
| Povrch krytu | hladké |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost