SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - Napínací rameno od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| Průměr v mm | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,229 kg |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Šířka [mm] | 23,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90,00 mm |
Dostupnost