VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI - Napínací rameno od 11/2012 do 12/2014, 1390 ccm, 118 kW, 160 hp, CTHD, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,9041 kg |
|---|
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor (přeplňování motoru) |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58,00 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76,00 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost